KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156121
nr 1415 6121
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad 1911, Vattendrag. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 67x77 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:30:48
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr